Sharmant

Som majiteľkou salónu krásy SHARMANT už 15 rokov. Stretávam sa práve vďaka tomu s veľa ženami, ktoré okrem iného sa prídu aj porozprávať a veľa krát zdôveriť so svojimi starosťami. Chodím do preventívneho centra ambulancie MUDr. Alenky Kalayovej už asi 12 rokov a zistila som, práve pri rozhovore s ňou, ako sa dá pomáhať ženám, ktoré majú veľa nezodpovedaných otázok k problematike starostlivosti o zdravé prsia. Niekedy to bolo iba správne nasmerovanie, aby sa dali včas vyšetriť, inokedy poradenie so správnym výberom kozmetiky. Robím projekty pri ktorých môžem verejne podporiť Ružovú stužku nf, ako je BODY ART SHOW, kde veľmi rada prizvem aj odborníkov aby na mieste vysvetlili, ako je dôležitá včasná diagnóza či samovyšetrenie prsníkov.

sharmant-zebra

Výťažok z akcie BODY ART SHOW a z predaja Bodypainting kalendára Marty Gejdošovej venujeme organizácii Ružová stužka n.f., na podporu prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Počas celého roka sa zúčastňujeme osvetových podujatí organizácie Ružová stužka. Či už je to medzinárodný deň pre zdravie prsníkov Breast Health Day alebo iné. Pretože zdravie a krása patria k sebe.

Lic. Marta Gejdošová

sharmant-logo

sharmant

sharmant