Ostro sledované prsia

Prsná stena v Bratislave - Priháška na vytvorenie odliatku

Už tento mesiac organizujeme spolu s OZ Amazonky a Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. ďalšie zo série podujatí Ostro sledované prsia.
 
 
16. januára bude mať Prsná stena premiéru v Bratislave v kaviarni Thalia (Divadlo Nová scéna). Odhalením prsnej steny bude odštartovaná ďalšia časť medzinárodného projektu Ostro sledované prsia vo V4. Cielom kampane je upozorniť verejnosť na dôležitosť prevencie v boji proti rakovine prsníka. Vyvrcholením projektu bude prezentácia Prsnej steny na svetovej konferencii Recovery International, ktorú organizuje Aliance žen v júni 2019 v Prahe.
 
Odliatky, z ktorých jeden umiestnime na Prsnú stenu a bude ďalej s ostatnými odliatkami odvážnych žien putovať do ďalších miest, a druhý ostane Vám na pamiatku, si môžete nechať vytvoriť priamo pri predstavení projektu dňa 16.1.2019 od 10 do 14 hodiny v divadle Nová scéna, prípadne sa môžete prihlásiť na konkrétny termín cez tento formulár a odliatky si nechať vytvoriť v priestoroch OZ Amazonky na Námestí SNP 472/13 v Bratislave. Odliatky vyhotoví vyškolený personál pre ženy s ochorením prsníka zdarma, pre zdravé ženy za príspevok v minimálnej hodnote 40 EUR.
 
Pevné termíny pre odliatky v priestoroch OZ Amazonky na Námestí SNP 472/13 v Bratislave: 24.1.2019, 4.2.2019 a 11.2.2019
 
Tešíme sa na Vás
Ružová stužka a OZ Amazonky
 

Priháška na vytvorenie odliatku

Required*